Persoon te water op Oranje in Oranje, traumaheli gealarmeerd
Door nog onbekende oorzaak is zaterdagavond mogelijk iemand gewond geraakt toen deze in het water terecht kwam.
Het incident gebeurde rond kwart voor 12 in de avond. Een traumahelikopter is opgeroepen om de ambulance te asisteren. Ook is er een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niet bekend.
Oranje is een plaats in de provincie Drenthe en valt onder de P2000-regio Drenthe. De hulpdiensten in Oranje reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Oranje 155 keer gealarmeerd en moest de ambulance 14 keer naar die plaats toe.