Assistentie bij reanimatie op Oosterhesselerweg in Wachtum
De brandweer van Wachtum is woensdag 17 mei gealarmeerd voor een assistentie bij reanimatie op de Oosterhesselerweg. De melding werd om 14:08 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Wachtum, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Wachtum is een plaats in de provincie Drenthe en valt onder de P2000-regio Drenthe. De hulpdiensten in Wachtum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Wachtum 0 keer gealarmeerd en moest de ambulance 0 keer naar die plaats toe.