Ongeval met letsel op Hamveld in Wijster
Bij een ongeval op de Hamveld in Wijster zijn dinsdagochtend mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer kwart voor 7 in de ochtend bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Wijster is een plaats in de provincie Drenthe en valt onder de P2000-regio Drenthe. De hulpdiensten in Wijster reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 3 keer naar Wijster gestuurd en moest de ambulance 1 keer naar die plaats toe.