Ongeval met letsel op Oranjelaan in Zuidlaren

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
27 maart 2025 18:20

De hulpdiensten zijn donderdagavond uitgerukt voor een ongeval met letsel op de kruising de Oranjelaan en Julianalaan in Zuidlaren.

De melding kwam rond kwart over zes 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Zuidlaren is een plaats in de provincie Drenthe en valt onder de P2000-regio Drenthe. De hulpdiensten in Zuidlaren reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Zuidlaren is de afgelopen 30 dagen 6 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

18:20
ongeval/wegvervoer/letsel prio 1 zuidlaren oranjelaan julianalaan
 
Alarmcodes
 
0530112