Voertuigbrand op Botplein in Almere
De brandweer is vrijdagavond uitgerukt na een melding over een voertuigbrand op het Botplein in Almere.
De melding kwam vlak voor tien uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 2 tankautospuiten is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Almere is een plaats in de provincie Flevoland en valt onder de P2000-regio Flevoland. De hulpdiensten in Almere reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Almere 125 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.361 keer naar die plaats toe.