Persoon te water in Almere
De brandweer is woensdagmiddag uitgerukt na een melding over een persoon te water in Almere. Bij het incident is mogelijk een persoon zwaar gewond geraakt.
De melding kwam rond kwart over vijf 's middags bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Almere is een plaats in de provincie Flevoland en valt onder de P2000-regio Flevoland. De hulpdiensten in Almere reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Almere 136 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.299 keer naar die plaats toe.