Gaslekkage op Haringweg in Dronten
De brandweer is zaterdagmiddag uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de Haringweg in Dronten.
De melding kwam vlak na twee uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Dronten is een plaats in de provincie Flevoland en valt onder de P2000-regio Flevoland. De hulpdiensten in Dronten reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Dronten 22 keer gealarmeerd. De ambulance moest 224 keer naar die plaats toe.