Gaslekkage op Peseta in Dronten
De brandweer is dinsdagmiddag uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op Peseta in Dronten.
De melding kwam rond kwart over vier 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Dronten is een plaats in de provincie Flevoland en valt onder de P2000-regio Flevoland. De hulpdiensten in Dronten reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Dronten 23 keer gealarmeerd. De ambulance moest 397 keer naar die plaats toe.