Voertuig te water op Onderduikersweg in Emmeloord, traumaheli gealarmeerd
Op de Onderduikersweg in Emmeloord heeft vrijdagmiddag een ongeval plaatsgevonden waarbij een voertuig te water is geraakt. Mogelijk zijn hierbij één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde rond kwart voor 4 in de middag. Een traumahelikopter is opgeroepen om de ambulance te assisteren. De brandweer is uitgerukt om te assisteren. Ook zijn er twee ambulances naar de locatie gestuurd. Over de toedracht van het ongeval is nog niets bekend.
Emmeloord is een plaats in de provincie Flevoland en valt onder de P2000-regio Flevoland. De hulpdiensten in Emmeloord reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 18 keer naar Emmeloord gestuurd. De ambulance moest 1 keer naar die plaats toe.