Gaslekkage op Ballumerbocht in Emmeloord
De brandweer is zaterdagavond uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op Ballumerbocht in Emmeloord.
De melding kwam rond kwart voor negen 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Emmeloord is een plaats in de provincie Flevoland en valt onder de P2000-regio Flevoland. De hulpdiensten in Emmeloord reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Emmeloord 27 keer gealarmeerd. De ambulance moest 261 keer naar die plaats toe.