Ongeval met letsel op Kuinderweg in Emmeloord

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
3 mei 2026 00:48

De hulpdiensten zijn in de nacht van zaterdag op zondag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Kuinderweg in Emmeloord.

De melding kwam rond kwart voor één 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Emmeloord is een plaats in de provincie Flevoland en valt onder de P2000-regio Flevoland. De hulpdiensten in Emmeloord reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Emmeloord 44 keer gealarmeerd. De ambulance moest 225 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

00:48
aanrijding letsel n351 re - kuinderweg emmeloord
 
Alarmcodes
 
0730000 Monitorcode
 
0730316 Persinfo