Gebouwbrand op Larserdreef in Lelystad
De brandweer van Lelystad is zondag 18 juli gealarmeerd voor een gebouwbrand op Larserdreef. De melding werd om 05:03 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Lelystad, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Lelystad is een plaats in de provincie Flevoland en valt onder de P2000-regio Flevoland. De hulpdiensten in Lelystad reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Lelystad 94 keer gealarmeerd en moest de ambulance 614 keer naar die plaats toe.