Auto te water Jol in Lelystad
De hulpdiensten zijn zaterdagavond uitgerukt na een melding over een auto te water op Jol in Lelystad. Onduidelijk is of er iemand gewond is geraakt. Wel is ook een ambulance gealarmeerd.
De melding kwam rond kwart voor elf 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Meerdere ambulances werden gealarmeerd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Lelystad is een plaats in de provincie Flevoland en valt onder de P2000-regio Flevoland. De hulpdiensten in Lelystad reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Lelystad 71 keer gealarmeerd. De ambulance moest 665 keer naar die plaats toe.