Traumahelikopter ingezet voor ongeval met letsel op Hoge Sluiswal in Marknesse
Bij een ongeval op de Hoge Sluiswal in Marknesse zijn dinsdagmiddag mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt. Een traumahelikopter is gealarmeerd.
De eerste melding kwam ongeveer kwart voor 4 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er is, naast de traumaheli, ook een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
De plaats Marknesse valt onder de P2000-regio Flevoland. De hulpdiensten in Marknesse, een plaats in de provincie Flevoland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 6 keer naar Marknesse gestuurd en moest de ambulance 1 keer naar die plaats toe.