Traumahelikopter ingezet voor ongeval met letsel op Bloemenzoom in Swifterbant
Op de Bloemenzoom in Swifterbant heeft donderdagochtend een aanrijding plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt. Een traumahelikopter is opgeroepen.
De eerste melding kwam kort na negen uur 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Er is, naast de traumaheli, ook een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
De plaats Swifterbant valt onder de P2000-regio Flevoland. De hulpdiensten in Swifterbant, een plaats in de provincie Flevoland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 5 keer naar Swifterbant gestuurd. De ambulance moest 3 keer naar die plaats toe.