Voertuigbrand op Erkemederweg in Zeewolde
De brandweer is in de nacht van zaterdag op zondag uitgerukt na een melding over een voertuigbrand op de Erkemederweg in Zeewolde.
De melding kwam rond half één 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Zeewolde is een plaats in de provincie Flevoland en valt onder de P2000-regio Flevoland. De hulpdiensten in Zeewolde reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Zeewolde 23 keer gealarmeerd. De ambulance moest 159 keer naar die plaats toe.