Persoon te water De Ielreager in Bolsward
De brandweer is in de nacht van zondag op maandag uitgerukt na een melding over een persoon te water op de De Ielreager in Bolsward.
De melding kwam vlak voor twee uur 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Bolsward is een plaats in de provincie Friesland en valt onder de P2000-regio Friesland. De hulpdiensten in Bolsward reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Bolsward is de afgelopen 30 dagen 8 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.