Gaslekkage op Altenastreek in Dokkum
De brandweer is donderdagochtend uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op Altenastreek in Dokkum.
De melding kwam rond kwart voor elf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Dokkum is een plaats in de provincie Friesland en valt onder de P2000-regio Friesland. De hulpdiensten in Dokkum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Dokkum is de afgelopen 30 dagen 14 keer gealarmeerd. De ambulance moest 0 keer naar die plaats toe.