Ongeval met letsel op Middelwyk in Drachten

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
29 april 2025 15:49

De hulpdiensten zijn dinsdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Middelwyk in Drachten.

De melding kwam rond kwart voor vier 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Drachten is een plaats in de provincie Friesland en valt onder de P2000-regio Friesland. De hulpdiensten in Drachten reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Drachten 47 keer gealarmeerd. De ambulance moest 2 keer naar die plaats toe.


Tijdlijn P2000 meldingen

15:49
ongeval/wegvervoer/letsel prio 1 drachten middelwyk
 
Alarmcodes
 
0330112
15:49
ongeval/wegvervoer/letsel prio 1 drachten middelwyk leidijk
 
Alarmcodes
 
0330112