Gaslek op Eeuwe de Vriesstraat in Hollum
De brandweer van Hollum is zaterdag 6 mei gealarmeerd voor een gaslek op de Eeuwe de Vriesstraat. De melding werd om 22:24 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Hollum, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Hollum is een plaats in de provincie Friesland en valt onder de P2000-regio Friesland. De hulpdiensten in Hollum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Hollum 0 keer gealarmeerd en moest de ambulance 0 keer naar die plaats toe.