Middelbrand in Holwerd op Grândyk
De brandweer is maandagmiddag uitgerukt voor een brand aan de Grândyk in Holwerd. De brandweer is met meerdere voertuigen uitgerukt. Over eventuele gewonden, de exacte omvang en schade is nog niets bekend. Het is nog onbekend wat de oorzaak van de brand is.
De eerste melding kwam kort voor vier uur in de middag bij de alarmcentrale binnen. 19 minuten later werd opgeschaald naar 'middelbrand'. De brandweer is uitgerukt met 1 tankautospuit. Uit onder andere Ternaard is de brandweer ter assistentie opgeroepen.
Holwerd is een plaats in de provincie Friesland en valt onder de P2000-regio Friesland. De hulpdiensten in Holwerd reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 4 keer naar Holwerd gestuurd.