Hulpdiensten uitgerukt voor persoon te water op It Paradys in Jelsum
Op de It Paradys in Jelsum is zondagmiddag een persoon te water geraakt, die mogelijk gewond is geraakt.
De eerste melding kwam kort na twaalf uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Jelsum is een plaats in de provincie Friesland en valt onder de P2000-regio Friesland. De hulpdiensten in Jelsum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Jelsum 155 keer gealarmeerd en moest de ambulance 14 keer naar die plaats toe.