Voertuigbrand op Gerard Terborchstraat in Leeuwarden
De brandweer is in de nacht van donderdag op vrijdag uitgerukt na een melding over een autobrand op de Gerard Terborchstraat in Leeuwarden.
De melding kwam rond kwart over vier 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Leeuwarden is een plaats in de provincie Friesland en valt onder de P2000-regio Friesland. De hulpdiensten in Leeuwarden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Leeuwarden 94 keer gealarmeerd. De ambulance moest 2 keer naar die plaats toe.