Assistentie ambulance voor afhijsen patiënt op Sint Martensdyk in Scharnegoutum
De brandweer van Scharnegoutum is maandag 7 juni gealarmeerd voor een assistentie ambulance voor afhijsen patiënt op Sint Martensdyk. De melding werd om 00:19 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Scharnegoutum, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Scharnegoutum is een plaats in de provincie Friesland en valt onder de P2000-regio Friesland. De hulpdiensten in Scharnegoutum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Scharnegoutum 3 keer gealarmeerd en moest de ambulance 1 keer naar die plaats toe.