Brandweer naar De Vonken in Terwispel voor Voertuigbrand
De brandweer van Terwispel is woensdag 23 september gealarmeerd voor een voertuigbrand op De Vonken. De melding werd om 18:57 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Terwispel, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Terwispel is een plaats in de provincie Friesland en valt onder de P2000-regio Friesland. De hulpdiensten in Terwispel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Terwispel 1 keer gealarmeerd en moest de ambulance 0 keer naar die plaats toe.