Wateroverlast op Europaplein in Andelst
De brandweer van Andelst is dinsdag 8 juli gealarmeerd voor een wateroverlast op Europaplein. De melding werd om 06:17 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Andelst, die het verzoek kreeg om zonder spoed ter plaatse te gaan.
Andelst is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Andelst reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Andelst 4 keer gealarmeerd en moest de ambulance 9 keer naar die plaats toe.