Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Eusebiusbinnensingel in Arnhem

Foto: Inter Visual Studio (Archief)
30 september 2022 14:19

Op de Eusebiusbinnensingel in Arnhem heeft vrijdagmiddag een aanrijding plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.

De eerste melding kwam ongeveer tien voor half 3 in de middag bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.

Arnhem is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Arnhem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 155 keer naar Arnhem gestuurd en moest de ambulance 1158 keer naar die plaats toe.


Tijdlijn P2000 meldingen

14:19
aanrijding letsel eusebiusbinnensingel arnhem
 
Alarmcodes
 
0930010 Persinfo Regionaal Ede
14:20
a1 eusebiusbinnensingel arnhem 143420
 
Alarmcodes
 
0920117 Ambulance 07-117 Barneveld