Ongeval met letsel op Eldenseweg in Arnhem, traumahelikopter gealarmeerd
De hulpdiensten zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag uitgerukt voor een zwaar ongeval met letsel aan de Eldenseweg in Arnhem. Behalve twee ambulances is ook een traumahelikopter gealarmeerd.
De melding kwam rond kwart voor drie 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Er zijn, behalve de traumahelikopter, twee ambulances naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Arnhem is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Arnhem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Arnhem is de afgelopen 30 dagen 131 keer gealarmeerd. De ambulance moest 1.039 keer naar die plaats toe.