Wateroverlast op Keulse Slag in Arnhem
De brandweer van Arnhem is zaterdag 22 november gealarmeerd voor een wateroverlast op Keulse Slag. De melding werd om 13:28 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Arnhem, die het verzoek kreeg om zonder spoed ter plaatse te gaan.
Arnhem is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Arnhem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Arnhem 140 keer gealarmeerd en moest de ambulance 1076 keer naar die plaats toe.