Traumahelikopter ingezet bij reanimatie op 's Herenhof in Babberich
De hulpdiensten zijn zaterdagnacht uitgerukt voor een reanimatie aan het 's Herenhof in Babberich. De melding kwam rond kwart voor 5 bij de alarmcentrale binnen. Er zijn twee ambulances naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen en ook de traumahelikopter is gealarmeerd.
De plaats Babberich valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Babberich, een plaats in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Babberich 3 keer gealarmeerd en moest de ambulance 14 keer naar die plaats toe.