Ongeval met letsel op Vellerselaan in Barneveld

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
4 februari 2026 17:00

De hulpdiensten zijn woensdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel op de kruising de Vellerselaan en Ds. E. Fransenlaan in Barneveld.

De melding kwam 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Barneveld is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Barneveld reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Barneveld is de afgelopen 30 dagen 28 keer gealarmeerd. De ambulance moest 160 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

17:00
aanrijding letsel vellerselaan ds. e. fransenlaan barneveld 90044
 
Alarmcodes
 
0830999 Meldkamer Oost Nederland Monitorcode
 
0930010 Persinfo Regionaal Ede