Ongeval met letsel op Hooilanden in Barneveld
De hulpdiensten zijn dinsdagmiddag uitgerukt voor een zwaar ongeval met letsel op de kruising de Hooilanden en Dr. Willem Dreeslaan in Barneveld.
De melding kwam rond kwart over twee 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Barneveld is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Barneveld reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Barneveld is de afgelopen 30 dagen 23 keer gealarmeerd. De ambulance moest 190 keer naar die plaats toe.