Ongeval met letsel op Ressensestraat in Bemmel, traumahelikopter gealarmeerd
De hulpdiensten zijn dinsdagmiddag uitgerukt voor een zwaar ongeval met letsel aan de Ressensestraat in Bemmel. Behalve twee ambulances is ook een traumahelikopter gealarmeerd.
De melding kwam vlak voor één uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Er zijn, behalve de traumahelikopter, twee ambulances naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Bemmel is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Bemmel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Bemmel 3 keer gealarmeerd. De ambulance moest 50 keer naar die plaats toe.