Traumaheli gealarmeerd voor incident op Breukinklaan in Dieren
Een ambulance is donderdag 17 april met spoed uitgereden naar Dieren voor een medisch incident aan Breukinklaan. De melding werd om 12:02 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Gelderland Midden.
Dieren is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Dieren reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Dieren 10 keer gealarmeerd. De ambulance moest 119 keer naar die plaats toe.