Ongeval met letsel op Parallelweg Den Helder in Doesburg
De hulpdiensten zijn donderdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Parallelweg Den Helder in Doesburg.
De melding kwam rond half drie 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Doesburg is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Doesburg reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Doesburg 16 keer gealarmeerd. De ambulance moest 59 keer naar die plaats toe.