Ongeval met letsel op Angerloseweg in Doesburg
De hulpdiensten zijn dinsdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel op de kruising de Angerloseweg en Didamseweg in Doesburg.
De melding kwam rond half tien 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Doesburg is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Doesburg reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Doesburg is de afgelopen 30 dagen 17 keer gealarmeerd. De ambulance moest 66 keer naar die plaats toe.