Middelbrand op Broekhuizerweg in Doesburg
Aan de Broekhuizerweg in Doesburg is in de nacht van donderdag op vrijdag een brand bij een bedrijf uitgebroken. Meerdere brandweervoertuigen zijn uitgerukt. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak rond kwart over vier 's nachts uit en werd binnen 9 minuten opgeschaald naar 'middelbrand'. De brandweer is gealarmeerd, waarbij onder meer twee tankautospuiten zijn opgeroepen.
Doesburg is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Doesburg reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Doesburg is de afgelopen 30 dagen 6 keer gealarmeerd. De ambulance moest 69 keer naar die plaats toe.