Woningbrand in Ederveen op Schoolstraat
Aan de Schoolstraat in Ederveen is zondagavond een woningbrand uitgebroken. Het gaat volgens de eerste melding om een schoorsteenbrand.
De brand brak ongeveer half negen in de avond uit. Met onder meer 1 tankautospuit en 1 hoogwerker is de brandweer aanwezig. Korpsen uit onder meer Ede zijn gealarmeerd om assistentie te verlenen.
De plaats Ederveen valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Ederveen, een plaats in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 4 keer naar Ederveen gestuurd. De ambulance moest 16 keer naar die plaats toe.