Ongeval met letsel op A 325 in Elst
Bij een ongeval op de A 325 in Elst zijn dinsdagmiddag mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.
De eerste melding kwam vlak na twaalf uur in de middag bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Elst is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Elst reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 10 keer naar Elst gestuurd en moest de ambulance 121 keer naar die plaats toe.