Traumahelikopter ingezet voor ongeval met letsel op Langstraat in Gendt
Bij een aanrijding op de Langstraat in Gendt zijn vrijdagnacht mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt. Een traumahelikopter is gealarmeerd.
Het ongeval gebeurde kort na middernacht. Er zijn, naast de traumaheli, ook drie ambulances naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Gendt valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Gelderland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 4 keer naar Gendt gestuurd en moest de ambulance 23 keer naar die plaats toe.