Traumahelikopter ingezet voor voertuig te water op Stoutenburgerlaan in Hoevelaken
Op de Stoutenburgerlaan in Hoevelaken heeft zondagochtend een ongeval plaatsgevonden waarbij een voertuig te water is geraakt. Mogelijk zijn hierbij één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde ongeveer kwart voor 9 's ochtends. Een traumahelikopter is opgeroepen om de ambulance te assisteren. De brandweer is uitgerukt om te assisteren. Ook zijn er drie ambulances naar het incident gestuurd. Over de toedracht van het ongeval is nog niets bekend.
Hoevelaken is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Hoevelaken reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 6 keer naar Hoevelaken gestuurd. De ambulance moest 31 keer naar die plaats toe.