Gaslekkage op Raadhuisplein in Huissen
De brandweer is donderdagochtend uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op het Raadhuisplein in Huissen.
De melding kwam rond kwart voor tien 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Huissen is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Huissen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Huissen 12 keer gealarmeerd. De ambulance moest 79 keer naar die plaats toe.