Brandweer met gepaste spoed naar Harderwijkerweg in Laag-Soeren
De brandweer van Laag-Soeren is zondag 11 november gealarmeerd op de Harderwijkerweg. De melding werd om 12:08 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Laag-Soeren, die het verzoek kreeg om met gepaste spoed ter plaatse te gaan.
Laag-Soeren is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Laag-Soeren reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Laag-Soeren 2 keer gealarmeerd en moest de ambulance 10 keer naar die plaats toe.