Brandweer met spoed naar Blauwe Reiger in Lathum tilassistentie ambulance
De brandweer van Lathum is dinsdag 28 januari gealarmeerd voor tilassistentie ambulance op Blauwe Reiger. De melding werd om 08:21 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Lathum, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Lathum is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Lathum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Lathum 3 keer gealarmeerd en moest de ambulance 10 keer naar die plaats toe.