Ongeval met letsel op A28 in Nijkerk, traumaheli gealarmeerd
Op de A28 in Nijkerk heeft dinsdagavond een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt. Een traumahelikopter is gealarmeerd.
De eerste melding kwam ongeveer half 12 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Er is, naast de traumaheli, ook een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Nijkerk is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Nijkerk reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 17 keer naar Nijkerk gestuurd. De ambulance moest 119 keer naar die plaats toe.