Middelbrand op Ampèrestraat in Nijkerk
Aan de Ampèrestraat in Nijkerk is zaterdagochtend een brand in een woning uitgebroken. Er zijn meerdere brandweervoertuigen uitgerukt. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak vlak na elf uur 's ochtends uit en werd binnen 2 minuten opgeschaald naar 'middelbrand'. De brandweer is gealarmeerd, waarbij in ieder geval drie tankautospuiten en één hoogwerker zijn opgeroepen. Uit onder andere Ede en Zwartebroek is de brandweer om bijstand gevraagd.
Nijkerk is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Nijkerk reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Nijkerk 22 keer gealarmeerd. De ambulance moest 136 keer naar die plaats toe.