Middelbrand op Meester Teppemastraat in Renkum
Aan de Meester Teppemastraat in Renkum is in de nacht van woensdag op donderdag een brand in een loods of bijgebouw uitgebroken. Meerdere brandweervoertuigen zijn gealarmeerd. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak vlak na twaalf uur 's nachts uit en werd binnen 7 minuten opgeschaald naar 'middelbrand'. Met onder meer 2 tankautospuiten is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Doorwerth is de brandweer om bijstand gevraagd.
Renkum is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Renkum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Renkum 19 keer gealarmeerd. De ambulance moest 154 keer naar die plaats toe.