Traumaheli gealarmeerd voor incident op Klein Amerikaweg in Renkum
Een ambulance is zondag 27 april met spoed uitgereden naar Renkum voor een medisch incident aan de Klein Amerikaweg. De melding werd om 19:39 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Gelderland Midden.
Renkum is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Renkum reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Renkum 21 keer gealarmeerd. De ambulance moest 159 keer naar die plaats toe.