Traumahelikopter ingezet voor ongeval met letsel op A348 in Rheden
Bij een aanrijding op de A348 in Rheden zijn vrijdagochtend mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt. Een traumahelikopter is opgeroepen.
De eerste melding kwam ongeveer kwart over 6 in de ochtend bij de alarmcentrale binnen. Er is, naast de traumaheli, ook een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Rheden is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Rheden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 5 keer naar Rheden gestuurd. De ambulance moest 29 keer naar die plaats toe.