Ongeval met letsel op A348 in Rheden
De hulpdiensten zijn donderdagmiddag uitgerukt voor een zwaar ongeval met letsel aan de A348 in Rheden.
De melding kwam vlak voor twee uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Rheden is een plaats in de provincie Gelderland en valt onder de P2000-regio Gelderland Midden. De hulpdiensten in Rheden reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Rheden 8 keer gealarmeerd. De ambulance moest 44 keer naar die plaats toe.